Tilaukset


Satu-Mari Isoherranen
Asiakaspalvelu, tilaukset ja toimitukset (Nurmijärvi)
+358 9 878 9940
+358 50 412 3861
satu-mari.isoherranen@plastone.com


Hanna Heikkilä
Myynti- ja ostoassistenti
+358 40 1278939
hanna.heikkila@plastone.com


Age Valting
Asiakaspalvelu, tilaukset ja toimitukset (Viro)
+372 654 1488
age.valting@plastone.com


Kairi Kõllamaa

Asiakaspalvelu, tilaukset ja toimitukset (Viro)
+372 511 0010
kairi.kollamaa@plastone.com

Myynti ja markkinointi

Seppo Wikberg
Seppo Wikberg

Projektipäällikkö
+358 40 558 8328
seppo.wikberg@plastone.com


Redrik Rahu
Myyntipäällikkö
+372 553 9191
redrik.rahu@plastone.com


Janne Saarentaus

Asiakaspäällikkö
+358 45 102 5954
janne.saarentaus@plastone.com


Tuuli Allast

Asiakaspäällikkö
+372 555 39805
tuuli.allast@plastone.com


Majbaur Rahman Khan

Projekti-insinööri
+358 45 156 9636
majbaur.khan@plastone.com


Jaanus Ruuben

Myynti-insinööri
+372 503 6178
jaanus.ruuben@plastone.com


Erkki Legonkov
Myynti-insinööri
+372 539 43392
erkki.legonkov@plastone.com

Ostot

Maarika Kuhlberg
Maarika Kuhlberg
Hankintapäällikkö (Viro)
+372 654 1482
+372 513 5112
maarika.kuhlberg@plastone.com


Raili Heinoja

Ostaja (Viro)
+372 654 1485
+372 514 0103
raili.heinoja@plastone.com

Hallinto


Peeter Mõrd

Toimitusjohtaja
(Plastone Oy, Plastone OÜ)
+372 508 9063
peeter.mord@plastone.com


Veikko Hõbemägi
Talouspäällikkö (Plastone OÜ)
+372 527 9130
veikko.hobemagi@plastone.com


Maret Remmelgas-Tikko
HR asiantuntija (Plastone OÜ)
+372 591 96900
maret.remmelgas-tikko@plastone.com

Tuotanto

Jouni Lintonen
Jouni Lintonen
Tehtaanjohtaja (Nurmijärvi)
+358 50 468 7799
jouni.lintonen@plastone.com


Artur Lipnikov
Tehtaan päällikkö (Tallinn)
+372 539 52252
artur.lipnikov@plastone.com

Aare Saral
Aare Saral
Tuotantopäällikkö (Haapsalu)
+372 506 4880
aare.saral@plastone.com

Laatu


Elen Pirso
Laatupäällikkö
+372 514 9949
elen.pirso@plastone.com

Anna-Kaisa Kyhkynen
Anna-Kaisa Kyhkynen
Laatuinsinööri (Nurmijärvi)
+358 50 560 5377
anna-kaisa.kyhkynen@plastone.com

Marianne Vestman
Marianne Vestman
Laatu (Nurmijärvi)
+358 50 531 8901
marianne.vestman@plastone.com

Hille Maripuu
Laatuinsinööri (Tallinn)
hille.maripuu@plastone.com

Kristina Ivanova
Kristina Ivanova
Laatuvastaava (Saue)
+372 654 1499
kristina.ivanova@plastone.com

 

Muottipuoli

Tommi Elg
Tommi Elg
Projektipäällikkö, muottihankinta
+358 44 545 2295
tommi.elg@plastone.com

Heiki Lutsberg
Heiki Lutsberg
Projektipäällikkö, muottisuunnittelu (Saue)
+372 53 077 987
heiki.lutsberg@plastone.com

Tuotannon kehitys

Kalle Kannel
Kalle Kannel
Kehityspäällikkö (Saue)
+372 654 1492
kalle.kannel@plastone.com

Virgo Oeselg
Virgo Oeselg
Tekninen päällikkö (Saue)
+372 509 9197
virgo.oeselg@plastone.com

Yhteydenottolomake
Ota meihin yhteyttä

Ota yhteyttä oheisella lomakkeella. Viestissä voit kertoa tarkemmin mistä olet kiinnostunut tai miten voimme auttaa. Olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.

*Tähdellä merkityt kohdat ovat pakollisia.