Tilaukset

Satu-Mari Isoherranen
Satu-Mari Isoherranen
Asiakaspalvelu, tilaukset ja toimitukset (Nurmijärvi)
+358 9 878 9940
+358 50 412 3861
satu-mari.isoherranen@plastone.com


Regina Krasjuk
Asiakaspalvelu, tilaukset ja toimitukset (Saue)
+372 654 1486
regina.krasjuk@plastone.com

Myynti ja markkinointi

Seppo Wikberg
Seppo Wikberg

Projektipäällikkö
+358 40 558 8328
seppo.wikberg@plastone.com

Maarika Kuhlberg
Maarika Kuhlberg

Myyntipäällikkö (Saue)
+372 654 1482
+372 513 5112
maarika.kuhlberg@plastone.com


Janne Saarentaus

Projekti-insinööri
+358 45 102 5954
janne.saarentaus@plastone.com


Majbaur Rahman Khan

Projekti-insinööri
+358 45 156 9636
majbaur.khan@plastone.com

 

Ostot

Mari Koskinen
Mari Koskinen

Hankintapäällikkö, tuotannon suunnittelu
+358 50 420 4455
mari.koskinen@plastone.com


Raili Heinoja

Ostaja (Saue)
+372 654 1485
+372 514 0103
raili.heinoja@plastone.com

Hallinto


Peeter Mõrd

Toimitusjohtaja
(Plastone Oy, Plastone OÜ)
+372 5089063
peeter.mord@plastone.com


Veikko Hõbemägi
Talouspäällikkö (Plastone OÜ)
+372 5279 130
veikko.hobemagi@plastone.com

 

Tuotanto

Jouni Lintonen
Jouni Lintonen
Valmistuspäällikkö, työnjohto (Nurmijärvi)
+358 50 468 7799
jouni.lintonen@plastone.com

Kalle Kannel
Kalle Kannel
Tuotantopäällikkö (Saue)
+372 654 1492
kalle.kannel@plastone.com

Aare Saral
Aare Saral
Tuotantopäällikkö (Haapsalu)
+372 506 4880
aare.saral@plastone.com

Laatu


Anna-Kaisa Kyhkynen
Laatuinsinööri (Nurmijärvi)
+358 50 560 5377
anna-kaisa.kyhkynen@plastone.com

Marianne Vestman
Marianne Vestman
Laatu (Nurmijärvi)
+358 50 531 8901
marianne.vestman@plastone.com


Karoliina Willberg
Laatu (Nurmijärvi)
+358 50 531 8901
karoliina.willberg@plastone.com

Merle Maasing
Merle Maasing
Laatupäällikkö (Saue)
+372 654 1487
merle.maasing@plastone.com

Kristina Ivanova
Kristina Ivanova
Laatuvastaava (Saue)
+372 654 1499
kristina.ivanova@plastone.com

 

Muottipuoli

Tommi Elg
Tommi Elg
Projektipäällikkö, muottihankinta
+358 44 545 2295
tommi.elg@plastone.com

Heiki Lutsberg
Heiki Lutsberg
Projektipäällikkö, muottisuunnittelu (Saue)
+372 53 077 987
heiki.lutsberg@plastone.com

Tuotannon kehitys

Kari Kaijomaa
Kari Kaijomaa
Tekninen päällikkö, tuotannon kehitys (Nurmijärvi)
+358 44 341 0345
kari.kaijomaa@plastone.com

Virgo Oeselg
Virgo Oeselg
Tuotannon kehitys (Saue)
+372 509 9197
virgo.oeselg@plastone.com

Yhteydenottolomake
Ota meihin yhteyttä

Ota yhteyttä oheisella lomakkeella. Viestissä voit kertoa tarkemmin mistä olet kiinnostunut tai miten voimme auttaa. Olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.

*Tähdellä merkityt kohdat ovat pakollisia.