Tellimused


Age Valting

Klienditeenindus, tellimused ja tarned (Eesti)
+372 654 1488
age.valting@plastone.com


Kairi Kõllamaa

Klienditeenindus, tellimused ja tarned (Eesti)
+372 511 0010
kairi.kollamaa@plastone.com


Satu-Mari Isoherranen
Klienditeenindus, tellimused ja tarned (Nurmijärvi)
+358 9 878 9940
+358 50 412 3861
satu-mari.isoherranen@plastone.com


Hanna Heikkilä

Klienditeenindus, tellimused ja tarned (Nurmijärvi)
+358 40 1278939
hanna.heikkila@plastone.com

Müük ja turundus


Redrik Rahu

Müügijuht
+372 553 9191
redrik.rahu@plastone.com


Tuuli Allast
Kliendihaldur
+372 555 39805
tuuli.allast@plastone.com


Jaanus Ruuben

Kliendihaldur
+372 503 6178
jaanus.ruuben@plastone.com

Seppo Wikberg
Seppo Wikberg
Projektijuht
+358 40 558 8328
seppo.wikberg@plastone.com


Janne Saarentaus

Kliendihaldur
+358 45 102 5954
janne.saarentaus@plastone.com


Majbaur Rahman Khan

Projektiinsener
+358 45 156 9636
majbaur.khan@plastone.com

Hange

Maarika Kuhlberg
Maarika Kuhlberg
Ostujuht (Eesti)
+372 654 1482
+372 513 5112
maarika.kuhlberg@plastone.com


Raili Heinoja

Ostja (Eesti)
+372 654 1485
+372 514 0103
raili.heinoja@plastone.com

Mari Koskinen
Mari Koskinen
Ostja, tootmise analüütik (Nurmijärvi)
+358 50 420 4455
mari.koskinen@plastone.com

Administratsioon


Peeter Mõrd

Tegevjuht
(Plastone Oy, Plastone OÜ)
+372 508 9063
peeter.mord@plastone.com


Veikko Hõbemägi
Finantsjuht (Plastone OÜ)
+372 527 9130
veikko.hobemagi@plastone.com


Maret Remmelgas-Tikko
Personalispetsialist (Plastone OÜ)
+372 591 96900
maret.remmelgas-tikko@plastone.com

Tootmine


Artur Lipnikov

Tehase juht (Tallinn)
+372 539 52252
artur.lipnikov@plastone.com

Aare Saral
Aare Saral
Tootmisjuht (Haapsalu)
+372 506 4880
aare.saral@plastone.com

Jouni Lintonen
Jouni Lintonen
Tootmisosakonna juhataja (Nurmijärvi)
+358 50 468 7799
jouni.lintonen@plastone.com

Kvaliteet


Elen Pirso

Kvaliteedijuht
+372 514 9949
elen.pirso@plastone.com


Hille Maripuu
Kvaliteediinsener (Tallinn)
+372 536 03998
hille.maripuu@plastone.com

Kristina Ivanova
Kristina Ivanova
Kvaliteediinsener (Saue)
+372 654 1499
kristina.ivanova@plastone.com

Marianne Vestman
Marianne Vestman
Kvaliteet (Nurmijärvi)
+358 50 531 8901
marianne.vestman@plastone.com


Anna-Kaisa Kyhkynen
Kvaliteediinsener (Nurmijärvi)
+358 50 560 5377
anna-kaisa.kyhkynen@plastone.com

 

Valuvormid

Heiki Lutsberg
Heiki Lutsberg
Vormiosakonna juhataja, vormide projekteerimine (Saue)
+372 530 77987
heiki.lutsberg@plastone.com

Tommi Elg
Tommi Elg
Projektijuht, vormide hange (Nurmijärvi)
+358 44 545 2295
tommi.elg@plastone.com

Tootmise arendamine

Kalle Kannel
Kalle Kannel
Arendusjuht (Saue)
+372 654 1492
kalle.kannel@plastone.com

Virgo Oeselg
Virgo Oeselg
Tehnikajuht (Saue)
+372 509 9197
virgo.oeselg@plastone.com

 

 

Võta meiega ühendust

Kontakteeruge meiega kõrvaloleva vormi kaudu ning andke teada, kuidas saame Teile abiks olla. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

* - kohustuslikud väljad